Basisschool Sint-Theresia

Kortrijk

SCHOOLJAAR 2017-2018

Vrijdag

1/sep

  Instapdatum

Zaterdag

2/sep

Zondag

3/sep

Maandag

4/sep

Dinsdag

5/sep

Woensdag

6/sep

Donderdag

7/sep

Vrijdag

8/sep

Zaterdag

9/sep

Zondag

10/sep

Maandag

11/sep

Dinsdag

12/sep

  Info avond vanaf 18.30 u lagere klassen, vanaf 19.30 u voor de kleuters

Woensdag

13/sep

Donderdag

14/sep

Vrijdag

15/sep

Zaterdag

16/sep

Zondag

17/sep

Maandag

18/sep

  De milieuboot voor 5A en 6A

Dinsdag

19/sep

Woensdag

20/sep

Donderdag

21/sep

  Startviering in de kerk om 9 u.

Vrijdag

22/sep

Zaterdag

23/sep

Zondag

24/sep

Maandag

25/sep

Dinsdag

26/sep

Woensdag

27/sep

  Loopcross Zwevegem

Donderdag

28/sept

Vrijdag

29/sept

Zaterdag

30/sept

Zondag

1/okt

Maandag

2/okt

Vrije dag

Dinsdag

3/okt

Woensdag

4/okt

  Loopcross Lange Munte

Donderdag

5/okt

Vrijdag

6/okt

Zaterdag

7/okt

Zondag

8/okt

Maandag

9/okt

Dinsdag

10/okt

Woensdag

11/okt

  Pedagogische studiedag Loopcross Don Bosco

Donderdag

12/okt

Vrijdag

13/okt

 Fietscontrole

Zaterdag

14/okt

Zondag

15/okt

Maandag

16/okt

Dinsdag

17/okt

  Medisch onderzoek voor 5A

Woensdag

18/okt

  

Donderdag

19/okt

Vrijdag

20/okt

  Bezoek aan de Gavers voor 5A en 6A

Zaterdag

21/okt

Zondag

22/okt

Maandag

23/okt

  Kriebelteam

Dinsdag

24/okt

  Medisch onderzoek voor 5A

Woensdag

25/okt

Donderdag

26/okt

Vrijdag

27/okt

Zaterdag

28/okt

Herfstvakantie

Zondag

29/okt

Maandag

30/okt

Dinsdag

31/okt

Woensdag

1/nov

  Allerheiligen

Donderdag

2/nov

Vrijdag

3/nov

Zaterdag

4/nov

Zondag

5/nov

Maandag

6/nov

  Instapdatum

Dinsdag

7/nov

Woensdag

8/nov

Handbal voor het 3de en het 4de leerjaar

Donderdag

9/nov

Vrijdag 

10/nov

 Koken voor 3A

Zaterdag 

11/nov

 Wapenstilstand

Zondag

12/nov

Maandag

13/nov

  Sportklassen voor 5A

Dinsdag

14/nov

  Sportklassen voor 5A

Woensdag

15/nov

  Sportklassen voor 5A

Donderdag

16/nov

  Sportklassen voor 5A

Vrijdag

17/nov

  Sportklassen voor 5A

Zaterdag

18/nov

Zondag

19/nov

Maandag

20/nov

Dinsdag

21/nov

Woensdag

22/nov

Donderdag

23/nov

Vrijdag

24/nov

Zaterdag

25/nov

Zondag

26/nov

Maandag

27/nov

Dinsdag

28/nov

Woensdag

29/nov

  Pedagogische studiedag

Donderdag

30/nov

Vrijdag

1/dec

Zaterdag

2/dec

Zondag

3/dec

Maandag

4/dec

  Start proeven voor 3A, 4A, 5A en 6A

Dinsdag

5/dec

  Sintbezoek Klaaspakketten 

Woensdag

6/dec

  Hockey voor het 5de en 6de leerjaar in Drie Hofsteden

Donderdag

7/dec

Vrijdag

8/dec

Zaterdag

9/dec

Zondag

10/dec

Maandag

11/dec

Dinsdag

12/dec

Woensdag

13/dec

Donderdag

14/dec

Vrijdag

15/dec

  Einde van de proeven

Zaterdag

16/dec

Zondag

17/dec

Maandag

18/dec

  Kriebelteam

Dinsdag

19/dec

Woensdag

20/dec

Donderdag

21/dec

 Kerstviering in de kerk om 9 u. Rapportavond

Vrijdag

22/dec

Zaterdag

23/dec

  Kerstvakantie

Zondag

24/dec

Maandag

25/dec

  Kerstmis

Dinsdag

26/dec

Woensdag

27/dec

Donderdag

28/dec

Vrijdag

29/dec

Zaterdag

30/dec

Zondag

31/dec

Maandag

1/jan

Dinsdag

2/jan

Woensdag

3/jan

Donderdag

4/jan

Vrijdag

5/jan

Zaterdag

6/jan

Zondag

7/jan

Maandag

8/jan

  Instapdatum

Dinsdag

9/jan

Woensdag

10/jan

Donderdag

11/jan

Vrijdag

12/jan

Zaterdag

13/jan

Zondag

14/jan

Maandag

15/jan

Dinsdag

16/jan

Woensdag

17/jan

Donderdag

18/jan

Vrijdag

19/jan

Zaterdag

20/jan

Zondag

21/jan

Maandag

22/jan

Dinsdag

23/jan

Woensdag

24/jan

 Zwemwedstrijd jongens van 1ste tot 6de leerjaar in Magdalenabad

Donderdag

25/jan

Vrijdag

26/jan

Zaterdag

27/jan

Zondag

28/jan

Maandag

29/jan

Dinsdag

30/jan

Woensdag

31/jan

 Minihandbal voor 5de en 6de leerjaar in sportzaal Mimosa

Donderdag

1/feb

  Instapdatum

Vrijdag

2/feb

Zaterdag

3/feb

Zondag

4/feb

Maandag

5/feb

  Peuterinstuif

Dinsdag

6/feb

Woensdag

7/feb

 Zwemwedstrijd voor de meisjes van het 1ste tot het 6de leerjaar in het Magdalenabad

Donderdag

8/feb

Vrijdag

9/feb

Zaterdag

10/feb

  Krokusvakantie

Zondag

11/feb

Maandag

12/feb

Dinsdag

13/feb

Woensdag

14/feb

Donderdag

15/feb

Vrijdag

16/feb

Zaterdag

17/feb

Zondag

18/feb

Maandag

19/feb

  Instapdatum

Dinsdag

20/feb

Woensdag

21/feb

Donderdag

22/feb

Vrijdag

23/feb

Zaterdag

24/feb

Zondag

25/feb

Maandag

26/feb

Dinsdag

27/feb

  Muzische dag

Woensdag

28/feb

Donderdag

1/mrt

Vrijdag

2/mrt

Zaterdag

3/mrt

Zondag

4/mrt

Maandag

5/mrt

Dinsdag

6/mrt

Woensdag

7/mrt

  Voetbalwedstrijd Drie Hofsteden

Donderdag

8/mrt

  Oudercontact voor de kleuters

Vrijdag

9/mrt

Zaterdag

10/mrt

Zondag

11/mrt

Maandag

12/mrt

Dinsdag

13/mrt

Woensdag

14/mrt

Donderdag

15/mrt

Vrijdag

16/mrt

Zaterdag

17/mrt

Zondag

18/mrt

Maandag

19/mrt

Dinsdag

20/mrt

Woensdag

21/mrt

Donderdag

22/mrt

Vrijdag

23/mrt

  Open avond

Zaterdag

24/mrt

Zondag

25/mrt

Maandag

26/mrt

Dinsdag

27/mrt

Woensdag

28/mrt

  Voetbaltornooi KVK 5de en 6de leerjaar in Heule

Donderdag

29/mrt

  Vastendag met witte donderdagviering in de kerk om 9 u.

Vrijdag

30/mrt

Zaterdag

31/mrt

  Paasvakantie

Zondag

1/apr

  Pasen

Maandag

2/apr

  Paasmaandag

Dinsdag

3/apr

Woensdag

4/apr

Donderdag

5/apr

Vrijdag

6/apr

Zaterdag

7/apr

Zondag

8/apr

Maandag

9/apr

Dinsdag

10/apr

Woensdag

11/apr

Donderdag

12/apr

Vrijdag

13/apr

Zaterdag

14/apr

Zondag

15/apr

Maandag

16/apr

  Instapdatum

Dinsdag

17/apr

Woensdag

18/apr

Donderdag

19/apr

Vrijdag

20/apr

Zaterdag

21/apr

Zondag

22/apr

Maandag

23/apr

Dinsdag

24/apr

Woensdag

25/apr

  Pedagogische studiedag

Donderdag

26/apr

Vrijdag

27/apr

Zaterdag

28/apr

Zondag

29/apr

Maandag

30/apr

  Lokale vrije dag

Dinsdag

1/mei

 Dag van de arbeid

Woensdag

2/mei

Donderdag

3/mei

KBK springt eruit

Vrijdag

4/mei

Zaterdag

5/mei

  Eerste communie

Zondag

6/mei

Maandag

7/mei

Dinsdag

8/mei

Woensdag

9/mei

  Pannenkoekenverkoop

Donderdag

10/mei

  Hemelvaart

Vrijdag

11/mei

  Brugdag

Zaterdag

12/mei

Zondag

13/mei

Maandag

14/mei

Instapdatum Avonturenklassen voor 4A

Dinsdag

15/mei

  Avonturenklassen voor 4A

Woensdag

16/mei

  Avonturenklassen voor 4A

Donderdag

17/mei

  Avonturenklassen voor 4A

Vrijdag

18/mei

  Avonturenklassen voor 4A

Zaterdag

19/mei

Zondag

20/mei

  Pinksteren

Maandag

21/mei

  Pinkstermaandag

Dinsdag

22/mei

Woensdag

23/mei

Donderdag

24/mei

Vrijdag

25/mei

Zaterdag

26/mei

Zondag

27/mei

Maandag

28/mei

Dinsdag

29/mei

Woensdag

30/mei

Donderdag

31/mei

  Schoolreis lagere klassen

Vrijdag

1/jun

Zaterdag

2/jun

Zondag

3/jun

Maandag

4/jun

  

Dinsdag

5/jun

Woensdag

6/jun

Donderdag

7/jun

Vrijdag

8/jun

Zaterdag

9/jun

Zondag

10/jun

Maandag

11/jun

  Start proeven

Dinsdag

12/jun

Woensdag

13/jun

Donderdag

14/jun

  Schoolreis voor de kleuters 

Vrijdag

15/jun

Zaterdag

16/jun

Zondag

17/jun

Maandag

18/jun

Dinsdag

19/jun

Woensdag

20/jun

Donderdag

21/jun

Vrijdag

22/jun

  Einde van de proeven

Zaterdag

23/jun

Zondag

24/jun

Maandag

25/jun

  Sportdag

Dinsdag

26/jun

Woensdag

27/jun

  Eindviering in de kerk om 9 u.

Donderdag

28/jun

  Rapportavond

Vrijdag

29/jun

  Afscheidsfeest vanaf 10.30 u.