Basisschool Sint-Theresia

Kortrijk

SCHOOLJAAR 2017-2018

Vrijdag

1/sep

  Instapdatum 

Zaterdag

2/sep

 

Zondag

3/sep

 

Maandag

4/sep

 

Dinsdag

5/sep

 

Woensdag

6/sep

 

Donderdag

7/sep

 

Vrijdag

8/sep

 

Zaterdag

9/sep

 

Zondag

10/sep

 

Maandag

11/sep

  Info avond

Dinsdag

12/sep

 

Woensdag

13/sep

 

Donderdag

14/sep

 

Vrijdag

15/sep

 

Zaterdag

16/sep

 

Zondag

17/sep

 

Maandag

18/sep

 

Dinsdag

19/sep

  Zeedag

Woensdag

20/sep

 

Donderdag

21/sep

 

Vrijdag

22/sep

 

Zaterdag

23/sep

 

Zondag

24/sep

 

Maandag

25/sep

 

Dinsdag

26/sep

 

Woensdag

27/sep

  Loopcross Zwevegem

Donderdag

28/sept

 

Vrijdag

29/sept

 

Zaterdag

30/sept

 

Zondag

1/okt

  Vredesontbijt

Maandag

2/okt

Vrije dag

Dinsdag

3/okt

 

Woensdag

4/okt

  Loopcross Lange Munte

Donderdag

5/okt

 

Vrijdag

6/okt

 

Zaterdag

7/okt

 

Zondag

8/okt

 

Maandag

9/okt

  1C op bezoek naar home 't Hoge

Dinsdag

10/okt

 

Woensdag

11/okt

  Pedagogische studiedag Loopcross Don Bosco

Donderdag

12/okt

 

Vrijdag

13/okt

 

Zaterdag

14/okt

 

Zondag

15/okt

 

Maandag

16/okt

 

Dinsdag

17/okt

 

Woensdag

18/okt

  

Donderdag

19/okt

  Kriebelteam

Vrijdag

20/okt

 

Zaterdag

21/okt

 

Zondag

22/okt

 

Maandag

23/okt

 

Dinsdag

24/okt

  Kleuters naar de kinderboerderij

Woensdag

25/okt

 

Donderdag

26/okt

 

Vrijdag

27/okt

 

Zaterdag

28/okt

Herfstvakantie

Zondag

29/okt

Maandag

30/okt

 

Dinsdag

31/okt

 

Woensdag

1/nov

  Allerheiligen

Donderdag

2/nov

 

Vrijdag

3/nov

 

Zaterdag

4/nov

 

Zondag

5/nov

 

Maandag

6/nov

  Instapdatum

Dinsdag

7/nov

 

Woensdag

8/nov

Handbal voor het 3de en het 4de leerjaar

Donderdag

9/nov

 
  Vrijdag     10/nov

Zaterdag

11/nov

  Wapenstilstand

Zondag

12/nov

 

Maandag

13/nov

  Sportklassen voor 5C

Dinsdag

14/nov

  Sportklassen voor 5C

Woensdag

15/nov

  Sportklassen voor 5C

Donderdag

16/nov

  Sportklassen voor 5C

Vrijdag

17/nov

  Sportklassen voor 5C

Zaterdag

18/nov

 

Zondag

19/nov

 

Maandag

20/nov

 

Dinsdag

21/nov

 

Woensdag

22/nov

 

Donderdag

23/nov

 

Vrijdag

24/nov

  Grootoudersfeest voor de kleuters

Zaterdag

25/nov

 

Zondag

26/nov

 

Maandag

27/nov

 

Dinsdag

28/nov

 

Woensdag

29/nov

  Pedagogische studiedag

Donderdag

30/nov

 

Vrijdag

1/dec

 

Zaterdag

2/dec

 

Zondag

3/dec

 

Maandag

4/dec

 

Dinsdag

5/dec

 

Woensdag

6/dec

  Hockey voor het 5de en 6de leerjaar in Drie Hofsteden

Donderdag

7/dec

  Start proeven voor 3C tot 6C

Vrijdag

8/dec

 

Zaterdag

9/dec

 

Zondag

10/dec

 

Maandag

11/dec

 

Dinsdag

12/dec

 

Woensdag

13/dec

  Loopcrossapotheose in Zwevegem

Donderdag

14/dec

 

Vrijdag

15/dec

  Einde van de proeven 

Zaterdag

16/dec

Zondag

17/dec

Maandag

18/dec

 

Dinsdag

19/dec

 Oudercontact

Woensdag

20/dec

 

Donderdag

21/dec

 

Vrijdag

22/dec

Kerstfilm  en eucharistie

Zaterdag

23/dec

  Kerstvakantie

Zondag

24/dec

 

Maandag

25/dec

  Kerstmis

Dinsdag

26/dec

 

Woensdag

27/dec

 

Donderdag

28/dec

 

Vrijdag

29/dec

 

Zaterdag

30/dec

 

Zondag

31/dec

 

Maandag

1/jan

 

Dinsdag

2/jan

 

Woensdag

3/jan

 

Donderdag

4/jan

 

Vrijdag

5/jan

 

Zaterdag

6/jan

 

Zondag

7/jan

 

Maandag

8/jan

  Instapdatum

Dinsdag

9/jan

 

Woensdag

10/jan

 

Donderdag

11/jan

 

Vrijdag

12/jan

 

Zaterdag

13/jan

 

Zondag

14/jan

 

Maandag

15/jan

 

Dinsdag

16/jan

 

Woensdag

17/jan

 

Donderdag

18/jan

 

Vrijdag

19/jan

 

Zaterdag

20/jan

 

Zondag

21/jan

 

Maandag

22/jan

 

Dinsdag

23/jan

 

Woensdag

24/jan

 Zwemwedstrijd jongens van 1ste tot 6de leerjaar in Magdalenabad

Donderdag

25/jan

 

Vrijdag

26/jan

 

Zaterdag

27/jan

 

Zondag

28/jan

 

Maandag

29/jan

 

Dinsdag

30/jan

  Sportdag voor de kleuters

Woensdag

31/jan

 Minihandbal voor 5de en 6de leerjaar in sportzaal Mimosa

Donderdag

1/feb

  Instapdatum

Vrijdag

2/feb

 

Zaterdag

3/feb

Zondag

4/feb

 

Maandag

5/feb

 

Dinsdag

6/feb

 Peuterinstuif

Woensdag

7/feb

  Zwemwedstrijd voor de meisjes van het 1ste tot het 6de leerjaar in het Magdalenabad

Donderdag

8/feb

 

Vrijdag

9/feb

 

Zaterdag

10/feb

  Krokusvakantie

Zondag

11/feb

 

Maandag

12/feb

 

Dinsdag

13/feb

 

Woensdag

14/feb

 

Donderdag

15/feb

 

Vrijdag

16/feb

 

Zaterdag

17/feb

 

Zondag

18/feb

 

Maandag

19/feb

  Instapdatum

Dinsdag

20/feb

 

Woensdag

21/feb

 

Donderdag

22/feb

 

Vrijdag

23/feb

 

Zaterdag

24/feb

 

Zondag

25/feb

 

Maandag

26/feb

 

Dinsdag

27/feb

 

Woensdag

28/feb

 

Donderdag

1/mrt

 

Vrijdag

2/mrt

 

Zaterdag

3/mrt

 

Zondag

4/mrt

 

Maandag

5/mrt

 

Dinsdag

6/mrt

 

Woensdag

7/mrt

  Voetbalwedstrijd Drie Hofsteden

Donderdag

8/mrt

 

Vrijdag

9/mrt

 

Zaterdag

10/mrt

 

Zondag

11/mrt

 

Maandag

12/mrt

 

Dinsdag

13/mrt

 

Woensdag

14/mrt

 

Donderdag

15/mrt

 

Vrijdag

16/mrt

 

Zaterdag

17/mrt

 

Zondag

18/mrt

 

Maandag

19/mrt

 

Dinsdag

20/mrt

 

Woensdag

21/mrt

  Minivoetbal voor 5 en 6 in Drie Hofsteden

Donderdag

22/mrt

 

Vrijdag

23/mrt

 

Zaterdag

24/mrt

Zondag

25/mrt

Maandag

26/mrt

Kriebelteam

Dinsdag

27/mrt

 

Woensdag

28/mrt

  Voetbaltornooi KVK 5de en 6de leerjaar in Heule

Donderdag

29/mrt

 

Vrijdag

30/mrt

 

Zaterdag

31/mrt

  Paasvakantie

Zondag

1/apr

  Pasen

Maandag

2/apr

  Paasmaandag

Dinsdag

3/apr

 

Woensdag

4/apr

 

Donderdag

5/apr

 

Vrijdag

6/apr

 

Zaterdag

7/apr

 

Zondag

8/apr

 

Maandag

9/apr

 

Dinsdag

10/apr

 

Woensdag

11/apr

 

Donderdag

12/apr

 

Vrijdag

13/apr

 

Zaterdag

14/apr

 

Zondag

15/apr

 

Maandag

16/apr

  Instapdatum

Dinsdag

17/apr

 

Woensdag

18/apr

 

Donderdag

19/apr

 

Vrijdag

20/apr

 

Zaterdag

21/apr

 

Zondag

22/apr

 

Maandag

23/apr

 

Dinsdag

24/apr

 

Woensdag

25/apr

  Pedagogische studiedag

Donderdag

26/apr

 

Vrijdag

27/apr

 

Zaterdag

28/apr

 

Zondag

29/apr

Maandag

30/apr

  Lokale vrije dag

Dinsdag

1/mei

 Dag van de arbeid

Woensdag

2/mei

 

Donderdag

3/mei

 KBK springt eruit

Vrijdag

4/mei

Zaterdag

5/mei

  Eerste communie

Zondag

6/mei

Maandag

7/mei

 

Dinsdag

8/mei

 

Woensdag

9/mei

 

Donderdag

10/mei

  Hemelvaart

Vrijdag

11/mei

  Brugdag

Zaterdag

12/mei

 

Zondag

13/mei

Maandag

14/mei

Instapdatum

Dinsdag

15/mei

 

Woensdag

16/mei

 

Donderdag

17/mei

 

Vrijdag

18/mei

 

Zaterdag

19/mei

 

Zondag

20/mei

  Pinksteren

Maandag

21/mei

  Pinkstermaandag

Dinsdag

22/mei

 

Woensdag

23/mei

 

Donderdag

24/mei

 

Vrijdag

25/mei

 

Zaterdag

26/mei

  Schoolfeest

Zondag

27/mei

 

Maandag

28/mei

Dinsdag

29/mei

 

Woensdag

30/mei

 

Donderdag

31/mei

 

Vrijdag

1/jun

  Schoolreis voor 1C en 2C

Zaterdag

2/jun

 

Zondag

3/jun

 

Maandag

4/jun

 

Dinsdag

5/jun

  Schoolreis voor 3C tot 6C

Woensdag

6/jun

 

Donderdag

7/jun

 

Vrijdag

8/jun

 

Zaterdag

9/jun

 

Zondag

10/jun

 

Maandag

11/jun

 

Dinsdag

12/jun

 

Woensdag

13/jun

 

Donderdag

14/jun

 

Vrijdag

15/jun

 

Zaterdag

16/jun

 

Zondag

17/jun

 

Maandag

18/jun

 

Dinsdag

19/jun

  Schoolreis voor de kleuters

Woensdag

20/jun

 

Donderdag

21/jun

 

Vrijdag

22/jun

 

Zaterdag

23/jun

 

Zondag

24/jun

 

Maandag

25/jun

 

Dinsdag

26/jun

 

Woensdag

27/jun

 

Donderdag

28/jun

  Sportdag

Vrijdag

29/jun